Oferta i produkty

Schody \ Oferta i produkty

Oferta Schodów - Rintal Polska

Schody firmy Rintal łączą w sobie nowoczesność jak również klasyczny wygląd, który podkreśli charakter każdego domu i mieszkania. Szeroki wybór kolorów i wzorów, które znajdziemy w ofercie pozwoli na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb i gustu klienta. Oferta obejmuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania schodów, aż do ich produkcji.

Proponujemy schody kręcone (w tym schody spiralne) jak i klasyczne schody zabiegowe. Firma Rintal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, proponując im samodzielne projektowanie schodów, które pozwoli na dostosowanie elementów, zgodnie z ich preferencjami.

Funkcjonalność i często niekonwencjonalny wygląd to cechy, którymi wyróżniają się schody drewniane naszej produkcji. Dzięki sieci dystrybucji, która obejmuje jedenaście salonów sprzedaży w największych miastach Polski, a także centrali firmy, klienci mogą skorzystać z porad i informacji związanych ze schodami.

SCHODY ZABIEGOWE

Schody zabiegowe stanowiące najszerszy element oferty firmy Rintal, to kilkanaście modeli tworzonych przez znakomitych projektantów, przy użyciu najlepszych materiałów i technik. Schody zabiegowe są elementem łączącym poszczególne pomieszczenia w domu, podkreślając jego styl i charakter. Wkomponowują się zarówno w klasyczny jak i współczesny wystrój wnętrz, co sprawia, że są niezwykle funkcjonalne i uniwersalne.

SCHODY KRĘCONE I SPIRALNE

W ofercie firmy Rintal znajdują się zarówno schody kręcone, które opierają się na centralnie ustawionym słupie i zajmują bardzo mało miejsca, jak i schody spiralne projektowane z okrągłych oraz prostokątnych elementów, niewsparte na słupie. Schody kręcone i schody spiralne Rintal można zmieniać i uatrakcyjniać za pomocą różnych akcesoriów, aby w rezultacie stworzyć rozwiązania, które łączą w sobie funkcjonalność, niepowtarzalny design oraz doskonale wpasowują się w otoczenie.

OBICIA SCHODÓW BETONOWYCH

Nasze obicia schodów są idealnym rozwiązaniem dla klientów chcących zmienić wygląd swoich monolitycznych schodów i uatrakcyjnić ich wygląd. Produkowane przez nas obicia schodów betonowych to ogromny wybór materiałów: drewna, elementów wykończenia, poręczy, pozwala to zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów i projektantów.

PORĘCZE I BALUSTRADY

Nasze poręcze i balustrady dają duże możliwości wyboru klientom indywidualnym, architektom, projektantom wnętrz w idealnym dopasowaniu poszczególnych elementów. Produkowane przez nas poręcze i balustrady dzięki wysokiej precyzji swoich elementów zapewniają bardzo dokładny montaż, który przebiega sprawnie.