Informacje

1000 ZŁ W PREZENCIE NA ŚWIĘTA!

Tylko od 01.12 do 31.12.2017 r. Rintal Polska udziela zniżki cenowej w wysokości 1000 zł netto na wszystkie modele schodów zakupione razem z poręczami oraz montażem z wyłączeniem modeli Trio Plus, Mini Plus, Futura Plus oraz z wyłączeniem zakupu samych balustrad, poręczy oraz innych samodzielnych elementów z oferty Rintal.
Sprawdź szczegóły

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

Rintal Polska sp. z o.o. poszukuje architektów/ partnerów/deweloperów w celu nawiązania współpracy. Gwarantujemy wysokie prowizje, bezpłatne szkolenie, materiały reklamowe oraz konsultacje z Doradcą Technicznym.
Sprawdź szczegóły

Zamów bezpłatny pomiar

Jesteśmy wiodącym producentem schodów w Polsce, posiadamy własną sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sieć firmowych salonów sprzedaży, aby możliwie wygodnie mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą.
Sprawdź szczegóły

Nowa siedziba salonu w Łodzi

Zapraszamy do nowej siedziby salonu firmowego Rintal w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 70/72. Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę.
Sprawdź szczegóły

Nowa siedziba salonu we Wrocławiu

Zapraszamy do nowej siedziby salonu firmowego Rintal we Wrocławiu w Centrum Handlowym Domar przy ulicy Braniborskiej 4. Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę.
Sprawdź szczegóły
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki