Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

Centrala firmy

Centrala Firmy znajduje się w Tczewie, w województwie pomorskim. To tu mieści się dział handlowy, w którym przyjmowane są wszystkie zamówienia z całej Polski, dział projektowy, w którym każdorazowo tworzone są projekty dostosowane do wymagań klienta, a także dział produkcji, w którym realizuje się projekty, starannie przygotowując i obrabiając drewno oraz elementy metalowe. 

Najwyższa jakość świadczonych usług to zasługa użytych materiałów, a także szczegółowej kontroli procesu produkcyjnego gwarantującego doskonałą jakość ostatecznego wyrobu. Szeroki asortyment bogaty w liczne modele schodów, poręczy i balustrad, możliwe dodatki, takie jak kolorowe kartery czy wbudowane oświetlenie pozwalają na tworzenie wielu nowoczesnych i niepowtarzalnych wariantów.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać informacje na temat produktów Firmy, indywidualnej oferty handlowej lub umówić się na bezpłatny pomiar prosimy o kontakt z najbliższym oddziałem lub doradcą technicznym.

Dane adresowe


Rintal Polska sp. z o.o.
83-110 Tczew
ul. 30-go Stycznia 43

Godziny otwarcia:


pon-pt: 9.00 - 15.30

tel. 58 532 42 55
fax. 58 532 42 56
schody@rintal.pl

Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54