Firmowe salony sprzedaży

Nasza sieć dystrybucji opiera się na 11 salonach firmowych rozmieszczonych w największych miastach Polski. Pracownicy salonu to dla naszych klientów najlepsze źródło informacji i porad dotyczących schodów. Codziennie, w godzinach otwarcia do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca salon, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu.

Doradcy techniczni


Nasi doradcy techniczni są wysokiej klasy specjalistami posiadającymi szeroką wiedzę techniczną. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które nie tylko dokonają darmowego pomiaru Państwa schodów ale również przedstawią optymalne rozwiązanie oparte o najnowsze trendy i możliwości technologiczne, w zależności od Państwa potrzeb i wymagań.

Aby skontaktować się z doradcą technicznym z Państwa regionu prosimy wybrać województwo na poniższej mapie lub miasto, w którym znajduje się nasz salon.

Firmowe Salony Rintal Polska
Gdańsk

80-122 Gdańsk, ul. Kartuska 214
Nasz firmowy salon schodów Rintal Polska znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Gdańska, w Centrum Kartuska, położonym przy przy głównych ulicach miasta: Kartuskiej i Łostowickej . W Centrum Kartuska znajdują się ponadto salony firmowe takich marek jak Flugger Farby, Multi Floor, Internorm, Albero, Dom Korkowy oraz wiele innych z branży wykończenia wnętrz i nie tylko. Do dyspozycji klientów pozostaje duży wygodny parking.
Sprawdź szczegóły

Warszawa

00-716 Warszawa, ul. Bartycka 26, budynek 16A, box 847
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Warszawie mieści się na terenie największego w kraju centrum handlowego budownictwa i wyposażenia wnętrz BUDEXPO przy ulicy Bartyckiej 26. Lokalizacja salonu pozwala na łatwy dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu.
Sprawdź szczegóły

Katowice

40-315 Katowice, ul. Roździeńskiego 191
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Katowicach znajduje się w nowoczesnym centrum wyposażenia wnętrz TTW HOME. Doskonała lokalizacja, bezpośrednio przy trasie wyjazdowej w kierunku Sosnowca, zapewnia łatwy dojazd a duży bezpłatny parking gwarantuje komfortowe umiejscowienie swojego auta.
Sprawdź szczegóły

Bydgoszcz

85-739 Bydgoszcz, ul. Fordońska 135
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Bydgoszczy mieści się w budynku na rogu ulic Fordońskiej i Fabrycznej (vis a vis marketu Obi), w bardzo bliskiej odległości centrów handlowych Galeria Pomorska, Galeria Batory. Doskonała lokalizacja pozwala na bardzo łatwy dojazd zarówno z centrum Bydgoszczy jak i z pobliskiego Torunia. Do dyspozycji naszych klientów są bezpłatne miejsca parkingowe przed salonem.
Sprawdź szczegóły

Szczecin

70-777 Szczecin, ul. Andrzeja Struga 15
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów Rintal w Szczecinie znajduje się w centrum meblowym EKO MEBLE przy ulicy Struga 15 na parterze budynku. Bliskie sąsiedztwo salonu samochodowego Toyota oraz sklepów: Castorama, Leroy Merlin i Carrefour pozwala na łatwe zlokalizowanie salonu i bezproblemowe zaparkowanie samochodu na bezpłatnym parkingu.
Sprawdź szczegóły

Poznań

60-650 Poznań, ul. Obornicka 229
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Poznaniu mieści się na parterze Centrum Wyposażenia Wnętrz "Arkada" przy ulicy Obornickiej 229. Znajduje się w nim około 30 salonów renomowanych firm z branży wyposażenia wnętrz, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów. Centrum ponadto oferuje swoim klientom przytulną część barowo-kawiarnianą oraz duży bezpłatny parking.
Sprawdź szczegóły

Łódź

93-590 Łódź, ul. Wróblewskiego 70/72
Nasz firmowy salon sprzedaży salon sprzedaży schodów Łodzi zlokalizowany jest przy ul. Wróblewskiego 70/72. Nasz firmowy salon sprzedaży schodów mieści się niedaleko głównej arterii miasta jaką jest Aleja Jana Pawła II. Salon zlokalizowany jest w centrum wyposażenia wnętrz REVERA, naprzeciwko marketu Castorama.
Sprawdź szczegóły

Kraków

30-418 Kraków, Galeria Solvay Park, ul Zakopiańska 105
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Krakowie znajduje się na terenie Galerii Solvay Park. Bezpośrednio przed salonem znajduje się duży bezpłatny parking. Na sąsiadującym terenie ma swoją lokalizację wiele innych firm branży wykończenia wnętrz, supermarket spożywczy, restauracje, multipleks kinowy, stacja benzynowa, bank, wiele butików i firm usługowych.
Sprawdź szczegóły

Wrocław

53-534 Wrocław, ul. Braniborska 14
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów we Wrocławiu mieści się na parterze Galerii Wnętrz Domar przy ulicy Braniborskiej 14. Znajduje się w nim kilkadziesiąt salonów renomowanych firm z branży wyposażenia wnętrz, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów. Centrum ponadto oferuje swoim klientom przytulną część barowo-kawiarnianą oraz duży parking. Centrum handlowe jest czynne także w soboty oraz w niedziele.
Sprawdź szczegóły

Lublin

20-103 Lublin, Galeria Rusałka, ul. Rusałka 17 lok. 2
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Lublinie mieści się na parterze Galerii Rusałka przy ulicy Rusałka 17 (róg ulicy Wesołej 9). W okolicznych sklepach znajduje się wszystko co niezbędne do wyposażenia mieszkania lub domu. Znajduje się w nim około 30 salonów renomowanych firm, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów.
Sprawdź szczegóły

Olsztyn

10-406 Olsztyn, ul. Lubelska 19
Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Olsztynie istnieje w niezmienionej lokalizacji od 6 lat. Salon zlokalizowany jest przy ulicy Lubelskiej 19 w okolicy dworca głównego w Olsztynie kierunek Mrągowo, Augustów w bardzo bliskiej odległości hurtowni MAKRO, Urzędu Celnego oraz stacji paliw Orlen. Do dyspozycji naszych klientów w sąsiedztwie salonu pozostają łatwo dostępne darmowe miejsca parkingowe.
Sprawdź szczegóły
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54