Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

Schody proste i schody zabiegowe

Schody to bardzo ważny element domu. Musi być on zarówno funkcjonalny, bezpieczny, jak i perfekcyjnie wykonany. W odpowiedzi na te założenia, a także w trosce o najwyższą jakość produktu, firma Rintal stworzyła szeroką ofertę schodów prostych i zabiegowych. Schody te cechuje układ jednobiegowy lub wielobiegowy. Zaprojektowane z największą precyzją schody Rintal znalazły swoje zastosowanie w domach tysięcy klientów na całym świecie. Różnorodne stylistyczne linie: nowoczesne lub minimalistyczne, tradycyjne lub modułowe, drewniane lub metalowe, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

NOWOŚĆ
Schody Stilo Design

Schody Stilo Design

Schody Stilo Design stanowią doskonałe połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Schody bazują na modelu Stilo a kluczową ich cechą jest możliwość zastosowania podstopni w formie dywanowej z delikatnym podcięciem w ich dolnej części. Możliwość zaprojektowania różnych układów biegów pozwala na dostosowanie schodów do indywidualnych preferencji klienta, i stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji wnętrza. Stilo design to doskonały wybór dla osób poszukując
Sprawdź szczegóły
NOWOŚĆ
Schody Tala Plus

Schody Tala Plus

Schody model Tala Plus to rozwiązanie bazujące na popularnym modelu schodów Tala, które wykorzystuje niekonwencjonalny design schodów kaczych, charakteryzujących się stopniami wyciętymi w charakterystycznym kształcie, pozwalającym na ich naprzemienne ułożenie. W porównaniu z tradycyjnymi schodami prostymi, schody kacze oferują nieco mniejszy komfort użytkowania, dbają jednak o oszczędność w zajmowaniu przestrzeni.
Sprawdź szczegóły
NOWOŚĆ
Schody Expresia

Schody Expresia

Schody Expresia to prawdziwa poezja wśród wszystkich naszych modeli schodów. Expresia zachwyca nie tylko unikalnym, niepowtarzalnym designem. Metalowe, laserowo cięte a następnie precyzyjnie wyginane stopnie, obok pięknego, nowoczesnego wyglądu, zapewniają prezentowanym schodom także wyjątkową solidność i trwałość.
Sprawdź szczegóły

Schody S-VENTI

Schody S-Venti to schody ze stalowymi stopniami ułożonymi w formę dywanu. Idealne rozwiązanie dla industrialnych i nowoczesnych wnętrz. Uzupełnione o balustradę w formie pionowych stalowych prętów schody nadadzą wnętrzu ekskluzywny, minimalistyczny charakter. Bardzo nowoczesny i bezpieczny model o nietuzinkowym wyglądzie zaspokoi wymagania odważnych i poszukujących niebanalnych rozwiązań klientów.
Sprawdź szczegóły

Schody FLY METAL

Schody Flay Metal to nowoczesne rozwiązanie, łączące wytrzymałość z niesamowitą lekkością. Ich konstrukcja zapewnia nie tylko trwałość, ale także nowoczesny design, który doskonale komponuje się z nowatorskimi wnętrzami. Metalowe stopnie, montowane bezpośrednio do ściany, nadają pomieszczeniu charakterystyczny, industrialny akcent. Podwieszenie stopni do krawędzi stropu za pomocą bezpiecznej balustrady Quadra sprawia, że schody Fly Metal są nie tylko estetyczne, ale równ
Sprawdź szczegóły

Schody FLY DREWNO

Schody Fly to innowacyjne rozwiązanie, cechujące się lekkością i nowoczesnym designem. Wykonane z wysokiej jakości drewna stopnie, nadają im nie tylko estetycznego, nowoczesnego charakteru. Stopnice Fly Drewno montowane są bezpośrednio do ściany tworząc bardzo efektowne połączenie z otoczeniem, a ich podwieszenie na mocnych profilach do krawędzi stropu zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom.
Sprawdź szczegóły

Schody BEAM

Schody Beam są zbudowane ze stopnic przypominających masywne drewniane belki ułożone jedna nad drugą w formę tworzącą schody. Drewniana konstrukcja pozbawiona jest policzków i przymocowana jest bezpośrednio do ściany za pomocą specjalnego systemu kotwienia.
Sprawdź szczegóły

Schody TALA

Schody Tala sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrz, a ich duża zdolność adaptacyjna (na różnym planie z wieloma biegami w kształt I, L, U albo C) sprawi, że wkomponują się w nawet najbardziej skomplikowaną przestrzeń.
Sprawdź szczegóły

Schody MAYA

Schody Maya to Nowość roku 2017. Ten tradycyjny, elegancki model opiera się na konstrukcji policzkowej wyciętej po charakterystycznym łuku. Jest ona wykonana z najwyższej jakości drewna. Maya występuje w dwóch wariantach do wyboru: z podstopniami lub bez.
Sprawdź szczegóły

Schody STELLA

Z jednej strony surowość i miejski styl, z drugiej delikatność i lekkość. Stella to nowość na rok 2014. Wariacja najpopularniejszych modeli schodów Rintal - Monolamy i Futury. Owalne otwory w konstrukcji wprowadzają kontrastujący, smukły element do prostej, sztywnej, nowoczesnej konstrukcji.
Sprawdź szczegóły

Schody STILO

Nowość 2014. Nowoczesne schody na stalowej, ażurowej konstrukcji, dzięki której z pozoru masywny materiał sprawia wrażenie lekkości, przezierności i delikatności. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesną technologię, minimalizm i prostotę.
Sprawdź szczegóły

Schody MONOLAMA

Prosta linia, industrialny charakter i wysokiej jakości materiały to główne cechy Monolamy. Model idealnie wpisuje się w architekturę biur, hoteli, przestrzeni publicznych i innych miejsc, gdzie funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka są najważniejsze. Pomiędzy stalowe policzki schodów można mocować stopnie drewniane, metalowe, a także szklane.
Sprawdź szczegóły

Schody TWIN

Twin to nowa odsłona schodów Monolama. W tym modelu stopnie są wyeksponowane: osadzono je na metalowej konstrukcji bez widocznych śrub mocujących. Model stanowi eleganckie zestawienie chłodnego metalu ze stopniami z drewna. Twin to idealny model zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza mieszkalnego oraz użyteczności publicznej.
Sprawdź szczegóły

Schody NEOLAMA

Neolama to model bazujący na designie schodów Monolama. Drewniane stopnie grubości 6 cm zlicowane są ze stalową konstrukcją schodów, co stanowi wyraz największej precyzji. Schody Neolama mogą przybrać wiele różnych form dzięki możliwości zastosowania stopni z różnych materiałów, kolorów, a także dużemu wyborowi pasujących balustrad i poręczy.
Sprawdź szczegóły

Schody FUTURA

Futura to schody o eleganckiej i prostej linii. Mocny charakter wykonanej ze stali konstrukcji można zarówno podkreślić ciepłymi, drewnianymi stopniami i szklaną balustradą, jak i spotęgować decydując się na metalowe lub szklane stopnie i ażurowe poręcze wykonane z drewna lub stali.
Sprawdź szczegóły

Schody FUTURA PLUS

Futura Plus to nowa wersja schodów Futura zaprojektowana z myślą zaoszczędzenia miejsca w niewielkich pomieszczeniach. Wyprofilowane stopnie schodów redukują do minimum zajętą powierzchnię. To idealny model schodów dla klientów ceniących sobie funkcjonalność i estetykę. Futura Plus może być stosowana jako alternatywa schodów kręconych.
Sprawdź szczegóły

Schody LOFT

Loft to jeden z najbardziej charakterystycznych modeli schodów Rintal. Metalowa konstrukcja daje schodom nowoczesny wygląd. Można go dopasować do potrzeb każdego rodzaju wnętrza dobierając dekoracyjne kartery i balustrady. Mnogość możliwości kolorystycznych i materiałowych sprawia, że Loft przyjmuje najróżniejszy wygląd i może być dopasowany do wielu typów przestrzeni.
Sprawdź szczegóły

Schody TENO

Schody Teno  to nowe schody  wspornikowe. Stopnie montowane są bezpośrednio do ściany nośnej budynku, co odmienia dotychczasowe postrzeganie typowych konstrukcji. Model daje wrażenie lekkości i unoszenia się w powietrzu. Brak stelaża i dodatkowych balustrad sprawia, że schody Teno cieszą się ogromną popularnością.
Sprawdź szczegóły

Schody OTTO

Otto to model schodów dywanowych na konstrukcji samonośnej przypominających dywan spływający po niewidocznych stopniach. Drewniana konstrukcja pozbawiona jest policzków i przymocowana jest bezpośrednio do ściany za pomocą specjalnego systemu wspornikowego. Model Otto łączy wytrzymałość, stabilność i bezpieczeństwo z niepowtarzalnym designem, który cieszy się ogromną popularnością.
Sprawdź szczegóły

Schody AIRA

Aira to precyzyjnie wykonane nowoczesne schody ze stopniami z litego drewna. Konstrukcja opiera się z jednej strony na metalowych trzpieniach mocowanych w ścianie, a z drugiej na hartowanych elementach szklanych. Dzięki zastosowaniu szkła przestrzeń optycznie powiększa się, a schody sprawiają wrażenie lewitujących w powietrzu.
Sprawdź szczegóły

Schody LINEA

Model Linea wyróżnia się brakiem części konstrukcji. To schody wspornikowe o ekskluzywnym systemie mocowania do ściany oraz linearnym designie. Dedykowaną modelowi balustradę i poręcz montuje się bezpośrednio do stopni. Konstrukcja modelu Linea jest zarazem stabilna i lekka. Schody gwarantują zarówno bezpieczeństwo, jak i elegancję.
Sprawdź szczegóły

Schody BRICK

Klasyczne i ponadczasowe - schody Brick wpisują się w kanon tradycyjnych schodów na konstrukcji drewnianej, policzkowej. Wykonana z najwyższej jakości drewna konstrukcja może być realizowana w dwóch wariantach – z podstopniami lub bez podstopni.
Sprawdź szczegóły

Schody MILO

Milo to klasyczny model schodów na konstrukcji drewnianej. Ponadczasowość drewna, prosta konstrukcja i wysokiej jakości technologia i przystępna cena to niewątpliwie główne zalety nowego modelu. W przypadku schodów Milo ciepło drewna może zostać przełamane poprzez zastosowanie malowanych dystansów metalowych lub chromowanych.
Sprawdź szczegóły

Schody KNOCK 06

Knock 06 to schody modułowe o dużych możliwościach adaptacyjnych, w których metalowa konstrukcja stale harmonizuje z ciepłem drewnianych stopni. Schody Knock 06 przyjmują wiele układów, począwszy od schodów prostych, po schody z zabiegami, jak i spiralne.
Sprawdź szczegóły

Schody TRANSFORMA

Transforma wyróżnia się od innych schodów możliwościami adaptacji do wymagań wielu rodzajów przestrzeni, gwarantując przy tym funkcjonalność, bezpieczeństwo i doskonały design, a także szeroką gamę wykończeń i akcesoriów. To schody na konstrukcji drewnianej o klasycznej, eleganckiej linii. Model występuje w wersji z podstopniami lub bez podstopni.
Sprawdź szczegóły

Schody BITRA i GARA

Modele Bitra oraz Gara to schody na konstrukcji drewnianej policzkowej. Cechuje je ciepło drewna w najbardziej klasycznym i eleganckim wydaniu. Perfekcyjne wykończenie wszystkich detali sprawia, że modele te nadają przestrzeni ekskluzywnego charakteru. Schody występują w wersji z podstopniami lub bez podstopni.
Sprawdź szczegóły

Schody MINI PLUS

Schody Mini Plus stanowią najlepsze rozwiązanie w przypadku ograniczonej przestrzeni. Dzięki metalowej modułowej konstrukcji i odpowiednio wyprofilowanym stopniom, Mini Plus idealnie wpasowuje się w nawet najbardziej ekstremalne warunki przestrzenne.
Sprawdź szczegóły
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54