Informacje

Ścianki ażurowe

Nowość w ofercie Rintal Polska. Ścianki ażurowe to propozycja dla Klientów, którzy cenią sobie zarówno wygodę oraz bezpieczeństwo, jak i oryginalne, architektoniczne rozwiązania. Ścianki ażurowe stanowią nie tylko niekonwencjonalną formę balustrady, ale także wydzielają przestrzeń nie zamykając i nie przyciemniając jej. Podkreślają formę schodów, wprowadzają do wnętrza oryginalny, dekoracyjny charakter.
Sprawdź szczegóły

Nowa siedziba salonu w Gdańsku!

Zapraszamy do nowej siedziby salonu firmowego Rintal w Gdańsku mieszczącego się w Centrum Handlowym Kartuska, przy ul. Kartuska 214, na parterze. Od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę.
Sprawdź szczegóły

Nowa siedziba salonu w Krakowie!

Zapraszamy do nowej siedziby salonu firmowego Rintal w Krakowie w Galerii Solvay Park przy ulicy Zakopiańskiej 105, na poziomie +1. Od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę.
Sprawdź szczegóły

PROJEKT, POMIAR, WIZUALIZACJA GRATIS!

Rintal Polska Sp. z o.o. to wiodący producent schodów do wnętrz z ponad 25 letnią prężną działalnością na polskim rynku gwarantujący najwyższą jakość usług. Oferujemy darmowy projekt, doradztwo na miejscu montażu i wizualizację schodów w personalizowanym wnętrzu.
Sprawdź szczegóły

Dbamy o Państwa dane osobowe

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Państwu kilka informacji.
Sprawdź szczegóły

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

Rintal Polska sp. z o.o. poszukuje architektów/ partnerów/deweloperów w celu nawiązania współpracy. Gwarantujemy wysokie prowizje, bezpłatne szkolenie, materiały reklamowe oraz konsultacje z Doradcą Technicznym.
Sprawdź szczegóły

Zamów bezpłatny pomiar

Jesteśmy wiodącym producentem schodów w Polsce, posiadamy własną sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sieć firmowych salonów sprzedaży, aby możliwie wygodnie mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą.
Sprawdź szczegóły

Nowa siedziba salonu w Łodzi

Zapraszamy do nowej siedziby salonu firmowego Rintal w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 70/72. Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę.
Sprawdź szczegóły

Nowa siedziba salonu we Wrocławiu

Zapraszamy do nowej siedziby salonu firmowego Rintal we Wrocławiu w Centrum Handlowym Domar przy ulicy Braniborskiej 4. Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę.
Sprawdź szczegóły
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki