Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

Schody kręcone i schody spiralne

Schody kręcone Rintal opierają się na centralnie ustawionym słupie doskonale dostosowując się do różnych wariantów otoczenia i zajmując bardzo mało miejsca. Schody spiralne projektowane są natomiast na bazie modeli zabiegowych ułożonych w spiralę lub opisanych na okręgu. Tak skonfigurowane schody są bardzo okazałe i nadają wnętrzom ekskluzywnego charakteru.

Schody spiralne i schody kręcone Rintal można zmieniać i uatrakcyjniać za pomocą różnych akcesoriów, aby w rezultacie stworzyć rozwiązania, które łączą w sobie funkcjonalność oraz niepowtarzalny design.

NOWOŚĆ
Schody Trio Metal

Schody Trio Metal

To harmonia nowoczesnego designu i bezpieczeństwa. Stopnie schodów Trio Metal wykonane z wytrzymałej, malowanej proszkowo, laserowo wycinanej blachy o grubości 10 mm, co sprawia, że prezentują się one bardzo elegancko, ale również gwarantują trwałość i solidność. Nietuzinkowy kształt stopni ułożonych w spiralę sprawia, że idealnie pasują do nowoczesnych lub loftowych wnętrz, dodając im unikalnego uroku. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas priorytetem - zadbaliśmy
Sprawdź szczegóły

Schody EXTERIOR ZINK

Exterior Zink to kręcone, metalowe schody zewnętrzne z najnowszej oferty Rintal. Wykonane z najlepszej jakości materiałów z dbałością o wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Sprawdź szczegóły

Schody OTTO SPIRAL

Najpopularniejszy model schodów Rintal Otto w wersji spiralnej. Dywanowa konstrukcja drewniana (stopnie i podstopnie o grubości 8 cm) to minimalizm i kunszt stolarski w jednym. Prostą, smukłą linię wzmocnić można szeregiem balustrad i poręczy z oferty Rintal.
Sprawdź szczegóły

Schody TRIO

Schody kręcone Trio idealnie komponują się z klasycznymi i nowoczesnymi wnętrzami. Klient może wybierać spośród innowacyjnych kształtów stopni, wykończeń schodów, a także dobrać do nich oświetlenie. Zapewni ono bezpieczeństwo użytkowania i doskonale podkreśli spiralny charakter schodów. Wiele możliwości kolorystycznych i dedykowanych schodom rodzajów balustrad sprawi, że schody Trio wkomponują się w każdy rodzaj przestrzeni.
Sprawdź szczegóły

Schody TRIO BIS

Trio Bis to najnowszy model schodów kręconych firmy Rintal. Zaprojektowany został na podstawie popularnej linii Trio. Schody tego typu można zamontować w dowolnym miejscu pomieszczenia: w środku, przy ścianie, w rogu lub przy antresoli. Schody skonstruowane są na centralnym słupie drewnianym lub metalowym z zewnętrznym metalowym policzkiem wstęgowym wykonanym ze stali nierdzewnej bądź malowanej proszkowo. Istnieje możliwość zamontowania dedykowanego modelowi oświetlenia.
Sprawdź szczegóły

Schody TRIO PLUS

Trio Plus to pierwsze schody kręcone stworzone w celu optymalizacji niewielkiej przestrzeni z zachowaniem jej walorów estetycznych. Produkowane są w różnych kolorach, od bardziej tradycyjnych po awangardowe. Ich kompaktowe, niewielkie średnice (średnica zewnętrzna już od 120 cm) sprawiają, że to idealne rozwiązanie schodów na antresolę lub do niewielkich pomieszczeń. Schody Trio Plus można także wyposażyć w dedykowane oświetlenie.
Sprawdź szczegóły

Schody MIRA

Schody kręcone Mira charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz możliwością wyboru wielu kolorów drewna, dzięki czemu można je dostosować do różnych rodzajów otoczenia. Model ten wykonany jest całkowicie z drewna, począwszy od drewnianych stopni, po centralny słup i poręcze. To schody bardzo solidne, bezpieczne i stabilne o wysokiej jakości wykonania.
Sprawdź szczegóły

Schody AGA

Schody Aga charakteryzuje ciepło drewna w najbardziej klasycznym i eleganckim wydaniu. Ponadczasowy drewniany model schodów kręconych to idealne uzupełnienie tradycyjnego, jak i nowoczesnego wnętrza. Charakterystyczny drewniany gięty policzek nadaje temu modelowi ekskluzywnego charakteru podkreślając spiralny układ schodów.
Sprawdź szczegóły

Schody BRIO

Brio to klasyczne schody kręcone na konstrukcji metalowej z metalowymi stopniami. Montuje się je w każdym rodzaju pomieszczenia. Doskonale wkomponowują się w industrialne mieszkania loftowe, pomieszczenia o charkterze biurowym, magazynowym lub w warsztaty. Są to schody bardzo kompaktowe, lekkie w formie i solidnie wykonane. Montowana na stopnie schodów balustrada Tube tworzy wraz z modelem spójną, estetyczną całość.
Sprawdź szczegóły

Schody SPIRAL

Nasze schody spiralne projektowane są na bazie modeli prostych i zabiegowych, takich jak Knock 06, Knock Design, Knock Wood, Araya 06, Gamma, Milo, Monolama, Futura, Loft, Stella, Stilo. Schody spiralne ułożone są w spiralę lub opisane na okręgu. Tak skonfigurowane modele są bardzo okazałe i eleganckie. Szeroki wybór oraz możliwość połączenia z wieloma rodzajami dedykowanych poręczy i balustrad pozwala dopasować model idealnie do charakteru wnętrza klienta.
Sprawdź szczegóły
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54