Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

Balustrady i poręcze

Balustrady i poręcze Rintal cechuje bogactwo wzorów, materiałów i kształtów. Jest to ozdobny i jednocześnie gwarantujący bezpieczeństwo element schodów. Dzięki temu firma oferuje swoim klientom szeroki wybór i możliwość nadania indywidualnego charakteru schodom. Możliwe są różne rodzaje obróbki powierzchni: malowanie proszkowe, chromowanie, polerowanie, szlifowanie, a także łączenie tychże elementów z innymi materiałami, np. drewnem oraz szkłem.

Balustrada SZKŁO ZE SŁUPKIEM DREWNIANYM

Idealne rozwiązanie w minimalistycznych i nietuzinkowych wnętrzach. To minimalistyczna i prosta w formie balustrada stanowiąca nowość w ofercie Rintal. Ekskluzywna i elegancka forma tej balustrady dodaje nawet najprostszym schodom nowoczesności i atrakcyjnego wyglądu.
Sprawdź szczegóły

Balustrada WELD

Weld to minimalistyczna i prosta w formie balustrada stanowiąca nowość w ofercie Rintal. Balustrada ta wykonywana jest z profili zamkniętych prostokątnych, spawanych a następnie malowanych proszkowo. Alternatynie istnieje możliwość zastosowania drewnianego pochwytu oraz wypełnienia z rurek lub płaskowników.
Sprawdź szczegóły

Balustrada LASER

Poręcze i balustrady Laser to nowoczesność i technologia w jednym. Wykonane są z blachy o grubości 8 mm malowanej proszkowo. Można stosować do nich pochwyt o przekroju 40x40 mm. Montuje się je do boku stopni lub do czoła stropu. Są idealnym rozwiązaniem w minimalistycznych i nietuzinkowych wnętrzach. Technologia wycinania laserowego daje nieograniczone możliwości w ich projektowaniu, zgodnie ze wzorem i upodobaniami klienta.
Sprawdź szczegóły

Balustrada CLASSIC 4

Classic 4 Rurki. To klasyczna balustrada, która wizualnie komponuje się z każdym modelem schodów Rintal. Jest to poręcz składająca się ze słupków kwadratowych lub okrągłych, pochwytu drewnianego lub metalowego, wypełniona w wariancie standardowym czterema rurkami ze stali nierdzewnej.
Sprawdź szczegóły

Balustrada ZENITH

Zenith to metalowe, eleganckie balustrady i poręcze. Doskonale sprawdzają się w połączeniu ze schodami o klasycznej, jak i nowoczesnej czy minimalistycznej formie. Mariaż drewna schodów i metalu to elegancja i jakość w jednym. Balustrady te montuje się na stopień lub do boku stopnia.
Sprawdź szczegóły

Balustrada ZENITH SZKLANA

Szklane balustrady Zenith to zastąpienie metalowych rurek stanowiących wypełnienie w klasycznym modelu Zenith taflą szklaną. Prosta forma balustrady sprawia, że może być ona zastosowana z każdym typem schodów: na konstrukcji drewnianej i metalowej, klasycznych i nowoczesnych. Ekskluzywna i elegancka forma tej balustrady dodaje nawet najprostszym schodom nowoczesności i atrakcyjnego wyglądu.
Sprawdź szczegóły

Balustrada SZKLANA CLASSIC

Szklane balustrady to najpopularniejsze i najmodniejsze uzupełnienie i zabezpieczenie schodów. Szkło dodaje elegancji, nowoczesności i optycznie rozświetla i powiększa pomieszczenie. Jest bezpieczne, solidne i funkcjonalne. Idealne dla każdego rodzaju schodów zabiegowych. Balustrady Szklane Classic składają się ze słupków metalowych, tafli szklanych rozpiętych pomiędzy nimi i metalowych lub drewnianych pochwytów.
Sprawdź szczegóły

Balustrada TAFLA SZKLANA

Balustrada typu Tafla Szklana tworzy piękną i ekskluzywną oprawę schodów. Sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej nowoczesne, przestronne i jasne. Do produkcji tej balustrady stosuje się różne rodzaje szkła: bezbarwne klasyczne, optiwhite oraz kolorowe. W celu zapewniena bezpieczeństwa użytkowania szkło jest klejone dwuwarstwowo z zastosowaniem foliowego laminatu oraz hartowane.
Sprawdź szczegóły

Balustrada MULTIBLADE

Multiblade to nowoczesny, futurystyczny model balustrad wykonany ze stali zwieńczony stalowym lub drewnianym pochwytem. Pionowe tralki o geometrycznej lub zaoblonej formie stanowią podstawę mocowania poziomych stalowych rurek. Wiele wariantów kolorystycznych balustrad Multiblade sprawia, że w połączeniu z licznymi pasującymi do nich modelami schodów zarówno zabiegowymi, jak i kręconymi stworzą wiele wariantów wizualnych i form wykończenia wnętrz.
Sprawdź szczegóły

Balustrada MULTIBLADE DREWNO

Multiblade drewno to klasyczna, ciepła odsłona popularnej, stalowej linii balustrad Multiblade. Dzięki temu modelowi klasyczne drewniane balustrady mogą stać się nowoczesnym i charakterystycznym akcentem schodów. Futurystyczne kształty pionowych elementów stanowią podstawę dla poziomych stalowych rurek i pochwytu wykonanego ze stali lub drewna.
Sprawdź szczegóły

Balustrada FILO

Filo to stalowa balustrada o prostej, nowoczesnej i eleganckiej linii. Wykonane z metalu pionowe tralki stanowią zarazem funkcjonalne, jak i dekoracyjne rusztowanie dla poziomych stalowych rurek. Balustrada ta zwieńczona jest pochwytem metalowym lub drewnianym. Poręcz można zamontować zarówno do górnej powierzchni stopnia jak i boku lub spodu stopnia w zależności od konstrukcji schodów.
Sprawdź szczegóły

Balustrada FILO DREWNO

Balustrada Filo drewno to nowa odsłona metalowego modelu Filo. Drewniane, pionowe tralki podtrzymują stalowe, poziome rurki. Kompozycja stali i drewna w jednym to eleganckie dopełnienie niemal każdego typu schodów. Poręcze Filo montuje się do schodów zabiegowych, kręconych, a także do obłożeń schodów betonowych.
Sprawdź szczegóły

Balustrada MIKRON

Balustrada Mikron to kolejna wersja balustrad z wypełnieniem z równoległych rurek metalowych. Pionowe tralki, wykonane z metalowych płaskowników montuje się do drewnianych policzków schodów. Mikron jest idealną balustradą do klasycznych, drewnianych modeli schodów Rintal. Dodaje im nowoczesnego akcentu zachowując jednocześnie klasyczny charakter schodów. Doskonale komponuje się z modelami Brick, Bitra, Gara oraz Aga.
Sprawdź szczegóły

Balustrada LEAF

Leaf to metalowa balustrada, której pionowe tralki wyglądem przypominają wysmukłe liście. Ażurowe płaskowniki, z których jest ona wykonana sprawiają, że zastosowana do wielu typów i układów schodów dodaje im lekkości i elegancji. Chromowana lub malowana proszkowo może sprawdzić się w niemal każdym rodzaju przestrzeni.
Sprawdź szczegóły

Balustrada TUBE

Tube to bardzo prosta, klasyczna i lekka forma balustrad. Rytm metalowych pionowych rurek przytwierdzanych na stopień lub do jego boku zwieńcza najczęściej drewniany pochwyt. Idealna do schodów kręconych, jednak bardzo dobrze komponuje się też z klasycznymi formami modeli schodów zabiegowych. Balustrada Tube, w zależności od rodzaju schodów do którego ją zastosujemy, występuje także w wersjach z drewnianymi kwadratowymi słupkami lub z wypełnieniem wykonanym z toczonego drewna.
Sprawdź szczegóły

Balustrada DREWNIANA FREZOWANA

Balustrada Drewniana Frezowana składa się z drewnianych tralek zwieńczonych pochwytem mocowanym do kwadratowych słupków. Skandynawski, minimalistyczny design tego modelu doskonale komponuje się ze schodami na konstrukcji drewnianej o klasycznych formach: zabiegowymi Transforma, Bitra i Gara, a także kreconymi Aga i Mira. Zastosowanie we wnętrzu schodów z tym rodzajem balustrad i poręczy wizualnie ociepla domową przestrzeń.
Sprawdź szczegóły

Balustrada DREWNIANA TOCZONA

Najbardziej klasyczna forma balustrady wykonana jest z toczonych drewnianych tralek, frezowanego pochwytu zamocowanego do kwadratowych słupków. Rzeźbiona forma tralek to tradycja i jakość w jednym. Model ten powstał z myślą o drewnianych, prostych schodach typu Transforma, Bitra i Gara, a także kręconych Aga i Mira. Balustradę tą cechuje solidność, jakość oraz elegancja.
Sprawdź szczegóły

Balustrada KUTA

Balustrada kuta to solidna, elegancka i klasyczna linia produktów Rintal. Mocny akcent kutych tralek sprawia, że model ten podnosi i uwydatnia rangę schodów. Subtelna, ale wyrazista forma balustrady uzupełniona drewnianymi słupkami i pochwytem pasuje do tradycyjnych modeli schodów zabiegowych i kręconych.
Sprawdź szczegóły
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54