tel. 601 996 765

Schody Katowice

 

Katowice - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal


Nasz salon schodów w Katowicach znajduje się w nowoczesnym centrum wyposażenia wnętrz Home Concept (dawniej TTW Home). Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy trasie Warszawa Bielsko-Biała zapewnia łatwy dojazd a duży bezpłatny parking, komfortowe umiejscowienie swojego auta. W sąsiedztwie naszego salonu znajduje się m.in. Castorama, Ikea oraz centrum meblowe Agata Meble.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Katowicach podajemy obok.

Dane Kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
40-315 Katowice
ul. Roździeńskiego 191
katowice@rintal.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10.oo- 19.oo
sobota: 10.oo-19.oo
niedziela: 10.oo-16.oo

Doradca techniczny:
Bartosz Grzesiok
tel. 601 996 765
b.grzesiok@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54