Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

tel. 601 451 040

Schody Łódź

 

Łódź - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal


Nasz firmowy salon sprzedaży schodów mieści się niedaleko głównej arterii miasta jaką jest Aleja Jana Pawła II. Salon zlokalizowany jest w centrum wyposażenia wnętrz REVERA, naprzeciwko marketu Castorama. W bliskim sąsiedztwie naszego salonu znajdują się m.in. Praktiker, Kaufland, Auchan. Do dyspozycji naszych klientów jest duży, ogrodzony, bezpłatny parking.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Łodzi podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
ul. Wróblewskiego 70/72
93-566 Łódź
lodz@rintal.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10.oo - 18.oo
sobota: 10.oo - 14.oo

Doradcy techniczni:
Adam Kotlicki
tel. 601 451 040
a.kotlicki@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54