Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

tel. 601 669 434

Schody Olsztyn

 

Olsztyn - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal


Mogą nas państwo znaleźć w salonie „SCHODY PODŁOGI I DRZWI” znajdujemy się przy ulicy Silorskiego jest to jedna z głównych ulic Olsztyna w centrum miasta. Salon zlokalizowany jest w pasażu handlowych osiedla „Zielone Tarasy” w bezpośrenim sąsiedztwie naszego salonu znajdują się stacja paliw ORLEN oraz trzy studia kuchenne, salony rolet i bram, salon firmowy Flugger farby oraz inne nowo powstałe punkty wyposażenia wnętrz. W promieniu 500m znajduje się Galeria Warmińska, Auchan oraz Praktiker.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Olsztynie podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Salon SCHODY DRZWI PODŁOGI
ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn
olsztyn@rintal.pl
tel. 606 113 115

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10.oo - 18.oo
soboty: 10.oo - 14.oo

Doradca techniczny:
Andrzej Krasnodębski
tel. 601 669 434
a.krasnodebski@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54