tel. 601 964 229

Schody opolskie

 

Schody Rintal - województwo opolskie


Schody opolskie
Nasze produkty dostępne są w salonach firmowych w większości polskich województw, m.in.w województwie opolskim. Posiadamy w pełni wyposażony firmowy salon sprzedaży we Wrocławiu, w którym jesteśmy w stanie zaprezentować wszelkie rozwiązania, jakie proponuje nasza firma. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo oraz zobaczyć szeroką ofertę schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, a także balustrad. Jako wiodący producent schodów do wnętrz możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dojechać do nich na bezpłatny pomiar.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży we Wrocławiu, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego we Wrocławiu podajemy obok.

Dane Kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży RINTAL
Galeria Wnętrz DOMAR
ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław
wroclaw@rintal.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10.oo - 22.oo
Sob: 10.oo - 18.oo
Niedz: 10.oo - 16.oo

Doradcy techniczni:
Robert Nietrzeba
tel. 601 964 229
r.nietrzeba@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54