tel. 607 684 703

Schody podlaskie

 

Schody Rintal - województwo podlaskie


Schody podlaskie
Nasze produkty dostępne są w salonach firmowych w większości polskich województw, m.in.w województwie podlaskim. Posiadamy w pełni wyposażony firmowy salon sprzedaży w Warszawie, w którym jesteśmy w stanie zaprezentować wszelkie rozwiązania, jakie proponuje nasza firma. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo oraz zobaczyć szeroką ofertę schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, a także balustrad. Jako wiodący producent schodów do wnętrz możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dojechać do nich na bezpłatny pomiar.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży w Warszawie, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Warszawie podajemy obok.

Dane Kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
00-716 Warszawa
ul. Bartycka 26, budynek 16A,
pawilon 955C
warszawa@rintal.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10.oo- 18.oo
sobota: 10.oo-14.oo

Jacek Kowalski
tel. 607 684 703
j.kowalski@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54