tel. 668 855 514

Schody Poznań

 

Poznań - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal


Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Poznaniu mieści się na parterze Centrum Wyposażenia Wnętrz "Arkada" przy ulicy Obornickiej 229. Znajduje się w nim około 30 salonów renomowanych firm z branży wyposażenia wnętrz, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów. Centrum ponadto oferuje swoim klientom przytulną część barowo-kawiarnianą oraz duży bezpłatny parking.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Poznaniu podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży Rintal
Galeria Wyposażenia Wnętrz Arkada
60-650 Poznań
ul. Obornicka 229
poznan@rintal.pl

Godziny otwarcia:
pon-sob: 10.oo - 20.oo
niedziela: 10.oo - 16.oo

Doradca techniczny:
Michał Erpel
tel. 668 855 514
m.erpel@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54