Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

Schody FLY DREWNO

 

Materiały i kolory

Kolory drewna
Rodzaje drewna
Rodzaje stali
Rodzaje szkła

Opis

Schody Fly to innowacyjne rozwiązanie, cechujące się lekkością i nowoczesnym designem. Wykonane z wysokiej jakości drewna stopnie, nadają im nie tylko estetycznego, nowoczesnego charakteru. Stopnice Fly Drewno montowane są bezpośrednio do ściany tworząc bardzo efektowne połączenie z otoczeniem, a ich podwieszenie na mocnych profilach do krawędzi stropu zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Innowacyjny sposób montażu sprawia, że schody Fly nie tylko są trwałe i bezpieczne, ale także nadają wnętrzu nowoczesny i przestronny wygląd. Ich konstrukcja pozwala na osiągnięcie efektu "lewitacji", co dodatkowo podkreśla ich designerski charakter. Schody te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie minimalistyczny design i funkcjonalność idą w parze.

Dedykowane balustrady i poręcze

Umów się na spotkanie

Pomiar, dojazd, projekt i wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu gratis!

Zamów bezpłatny pomiar lub zadzwoń do naszego specjalisty, który umówi się na spotkanie, doradzi i przedstawi pełną ofertę.

* pomiar nie zobowiązuje do zakupu schodów!

Zamów bezpłatny pomiar

Zadzwoń do doradcy Rintal

Wybierz województwo na mapie, aby uzyskać numer kontaktowy do doradcy.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatny katalog

Jeżeli chcesz zapytać o dany model schodów, szczegółową ofertę lub zamówić bezpłatny katalog wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas! W poniższym formularzu wszystkie pola są wymagane do wysłania zapytania.
Podaj dane kontaktowe:
Treść zapytania*
Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54