Nowość

Schody Stilo Design

 

Materiały i kolory

Kolory drewna
Rodzaje drewna
Rodzaje stali
Rodzaje szkła

Opis

Schody Stilo Design stanowią doskonałe połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Schody bazują na modelu Stilo a kluczową ich cechą jest możliwość zastosowania podstopni w formie dywanowej z delikatnym podcięciem w ich dolnej części. Możliwość zaprojektowania różnych układów biegów pozwala na dostosowanie schodów do indywidualnych preferencji klienta, i stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji wnętrza. Stilo design to doskonały wybór dla osób poszukujących nie tylko wysokiej jakości i funkcjonalności, ale także estetycznego i nowoczesnego wzornictwa.

Umów się na spotkanie

Pomiar, dojazd, projekt i wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu gratis!

Zamów bezpłatny pomiar lub zadzwoń do naszego specjalisty, który umówi się na spotkanie, doradzi i przedstawi pełną ofertę.

* pomiar nie zobowiązuje do zakupu schodów!

Zamów bezpłatny pomiar

Zadzwoń do doradcy Rintal

Wybierz województwo na mapie, aby uzyskać numer kontaktowy do doradcy.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatny katalog

Jeżeli chcesz zapytać o dany model schodów, szczegółową ofertę lub zamówić bezpłatny katalog wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas! W poniższym formularzu wszystkie pola są wymagane do wysłania zapytania.
Podaj dane kontaktowe:
Treść zapytania*
Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54