tel. 668 855 514

Schody zachodniopomorskie

 

SALON CHWILOWO ZAMKNIĘTY - KONTAKT DO DORADCY 668-855-514
(Najbliższy salon firmowy Rintal znajduje się w Poznaniu ul. Obornicka 229 - Galera wnętrz ARKADA)


Schody Rintal - województwo zachodniopomorskie


Schody zachodniopomorskie
Nasze produkty dostępne są w salonach firmowych w większości polskich województw, m.in.w województwie zachodniopomorskim. Posiadamy w pełni wyposażony firmowy salon sprzedaży w Szczecinie, w którym jesteśmy w stanie zaprezentować wszelkie rozwiązania, jakie proponuje nasza firma. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo oraz zobaczyć szeroką ofertę schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, a także balustrad. Jako wiodący producent schodów do wnętrz możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dojechać do nich na bezpłatny pomiar.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży w Szczecinie, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Szczecinie podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
70-777 Szczecin
ul. Andrzeja Struga 15
szczecin@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54