Projekty i wizualizacje

Projektowanie


Przed przystąpieniem do wykonania dedykowanego projektu schodów, nasi doradcy techniczni po odbytych wcześniej pomiarach przedstawiają indywidualną ofertę uwzględniającą preferencje klienta oraz warunki montażowe danego wnętrza. Po akceptacji rozwiązania przez klienta, dział projektowy firmy przygotowuje dokumentację produktu. Proces jej powstawania, pomimo rzetelności wykonania i szczegółowości, jest stosunkowo krótki i zaczyna się oceną wykonywalności, dopasowaniem konstrukcji oraz doborem detali. Następnie sporządzane są projekty wykonawcze oraz montażowe, na podstawie których dany model schodów jest produkowany i instalowany w budynku.

Wizualizacje


Rintal zabiega o to, aby cały proces powstawania schodów począwszy od projektu, przez produkcję aż po montaż odbywał się na najwyższym poziomie. Z tego też powodu powstał w firmie dział grafiki i projektowania 3D, w którym wykwalifikowani graficy przygotowują komputerowe modele 3D zamawianych schodów, a następnie wykonują fotorealistyczne wizualizacje. Każda wizualizacja przygotowywana jest indywidualnie z uwzględnieniem wystroju pomieszczeń oraz preferencji klienta. Wysoki standard i sposób prezentacji projektu to warunek czytelności jego odbioru.

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54