Usługi

Sukcesy firmy Rintal są oparte na wzajemnym zaufaniu z klientem, ponieważ Państwa zadowolenie daje nam największą satysfakcję. Rintal budując zaufanie klientów oferuje im pełen zakres usług poczynając od fachowego doradztwa poprzez pomiary, projekty, wizualizacje, szybką produkcję, a na profesjonalnym montażu kończąc.

Poza wieloma proponowanymi rozwiązaniami, zapewniamy naszym klientom oraz współpracującym partnerom szeroką gamę usług w tym:

  • Korzystanie z doświadczenia i pełnej mobilności naszych doradców technicznych, aby profesjonalnie wymierzyć i zaprojektować schody z uwzględnieniem uwarunkowań technicznych miejsca montażu.

  • Korzystanie z naszego działu projektowego, w celu stworzenia efektywnych i harmonijnych rozwiązań, idealnych do każdego typu przestrzeni.

  • Korzystanie z usług montażu oraz serwisu, aby idealnie wbudować nasze produkty we wnętrza przy pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

Dodatkową zaletą jest możliwość skorzystania z naszych propozycji finansowania zakupów, aby wybrać idealny produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb, bez żadnych ograniczeń.

Projekty i wizualizacje

Nie od dziś wiadomo, że o wysokim standardzie i sposobie wykonania projektu decyduje zarówno jakość samego projektu, jak i jego oprawa graficzna i czytelność w odbiorze. Z tego powodu firma Rintal od samego początku rozbudowuje dział projektowy inwestując w wydajne i nowoczesne oprogramowanie oraz pozyskując do współpracy wykwalifikowaną kadrę inżynierską.
Sprawdź szczegóły

Bezpłatny pomiar

Jesteśmy wiodącym producentem schodów w Polsce, posiadamy własną sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sieć firmowych salonów sprzedaży, aby możliwie wygodnie mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą.
Sprawdź szczegóły

Montaż schodów

Wierzymy, że nie tylko produkty, ale także usługi jakie oferuje nasza firma, czynią ją wyjątkową oraz lepszą. Profesjonalizm wykwalifikowanych grup montażowych jest gwarancją pełnego zadowolenia klientów z naszych produktów.
Sprawdź szczegóły

Gwarancja

Firma Rintal gwarantuje swoim klientom bezawaryjne korzystanie ze swoich produktów obejmując je pełnym serwisem gwarancyjnym. Oferujemy także naszym klientom pakiet usług pogwarancyjnych zapewniając opiekę techników serwisowych przez cały okres użytkowania naszych produktów.
Sprawdź szczegóły
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54