TAFLA SZKLANA

 

Materiały i kolory

Kolory drewna
Rodzaje drewna
Rodzaje stali
Rodzaje szkła

Opis

Balustrada typu Tafla Szklana tworzy piękną i ekskluzywną oprawę schodów. Sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej nowoczesne, przestronne i jasne. Do produkcji tej balustrady stosuje się różne rodzaje szkła: bezbarwne klasyczne, optiwhite oraz kolorowe. W celu zapewniena bezpieczeństwa użytkowania szkło jest klejone dwuwarstwowo z zastosowaniem foliowego laminatu oraz hartowane. Balustradę tą można montować w dwojaki sposób: do czoła stropu lub stopni z wykorzystaniem metalowych rotul albo przy użyciu specjalnych aluminiowych profili. Zaawansowana technologia produkcji i montażu sprawia, że wbrew pozorom taka balustrada jest bezpieczna oraz stabilna.

Umów się na spotkanie

Pomiar, dojazd, projekt i wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu gratis!

Zamów bezpłatny pomiar lub zadzwoń do naszego specjalisty, który umówi się na spotkanie, doradzi i przedstawi pełną ofertę.

* pomiar nie zobowiązuje do zakupu schodów!

Zamów bezpłatny pomiar

Zadzwoń do doradcy Rintal

Wybierz województwo na mapie, aby uzyskać numer kontaktowy do doradcy.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatny katalog

Jeżeli chcesz zapytać o dany model schodów, szczegółową ofertę lub zamówić bezpłatny katalog wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas! W poniższym formularzu wszystkie pola są wymagane do wysłania zapytania.
Podaj dane kontaktowe:
Treść zapytania*
Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54