Zamów bezpłatny pomiar

 
Jesteśmy wiodącym producentem schodów w Polsce, posiadamy własną sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sieć firmowych salonów sprzedaży, aby możliwie wygodnie mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą.

Jeżeli etap budowy pozwala na wykonanie pomiaru - prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Nasz doradca techniczny skontaktuje sięz Państwem w celu ustalenia terminu spotkania oraz dokonania pomiaru.

Istnieje możliwość przygotowania wstępnego projektu schodów oraz dedykowanej oferty już na etapie projektowania domu. Posiadamy zaplecze projektowe wspierające pracę architektów wnętrz, a Państwa dom lub mieszkanie może zostać wyposażone w schody Rintal już na etapie projektowania!

Umów się na spotkanie

Pomiar, dojazd, projekt i wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu gratis!

Zamów bezpłatny pomiar lub zadzwoń do naszego specjalisty, który umówi się na spotkanie, doradzi i przedstawi pełną ofertę.

* pomiar nie zobowiązuje do zakupu schodów!

Zamów bezpłatny pomiar

Zadzwoń do doradcy Rintal

Wybierz województwo na mapie, aby uzyskać numer kontaktowy do doradcy.
Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki