Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

Schody FLY METAL

 

Materiały i kolory

Kolory drewna
Rodzaje drewna
Rodzaje stali
Rodzaje szkła

Opis

Schody Flay Metal to nowoczesne rozwiązanie, łączące wytrzymałość z niesamowitą lekkością. Ich konstrukcja zapewnia nie tylko trwałość, ale także nowoczesny design, który doskonale komponuje się z nowatorskimi wnętrzami. Metalowe stopnie, montowane bezpośrednio do ściany, nadają pomieszczeniu charakterystyczny, industrialny akcent. Podwieszenie stopni do krawędzi stropu za pomocą bezpiecznej balustrady Quadra sprawia, że schody Fly Metal są nie tylko estetyczne, ale również bezpieczne w użytkowaniu. Balustrada Quadra stanowi eleganckie zabezpieczenie, harmonijnie współgrające z metalowymi stopniami, dodając całości wyrafinowanego wyglądu. To innowacyjne połączenie solidności, lekkości oraz stylu, idealne do nowoczesnych przestrzeni, gdzie minimalistyczny design ceni się równie wysoko, co funkcjonalność.

Dedykowane balustrady i poręcze

Umów się na spotkanie

Pomiar, dojazd, projekt i wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu gratis!

Zamów bezpłatny pomiar lub zadzwoń do naszego specjalisty, który umówi się na spotkanie, doradzi i przedstawi pełną ofertę.

* pomiar nie zobowiązuje do zakupu schodów!

Zamów bezpłatny pomiar

Zadzwoń do doradcy Rintal

Wybierz województwo na mapie, aby uzyskać numer kontaktowy do doradcy.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatny katalog

Jeżeli chcesz zapytać o dany model schodów, szczegółową ofertę lub zamówić bezpłatny katalog wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas! W poniższym formularzu wszystkie pola są wymagane do wysłania zapytania.
Podaj dane kontaktowe:
Treść zapytania*
Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54