Nowość

Schody Tala Plus

 

Materiały i kolory

Kolory drewna
Rodzaje drewna
Rodzaje stali
Rodzaje szkła

Opis

Schody model Tala Plus to rozwiązanie bazujące na popularnym modelu schodów Tala, które wykorzystuje niekonwencjonalny design schodów kaczych, charakteryzujących się stopniami wyciętymi w charakterystycznym kształcie, pozwalającym na ich naprzemienne ułożenie. W porównaniu z tradycyjnymi schodami prostymi, schody kacze oferują nieco mniejszy komfort użytkowania, dbają jednak o oszczędność w zajmowaniu przestrzeni. Dzięki temu schody te nie tylko efektownie wyglądają, ale także mogą być stosowane w miejscach, gdzie miejsce na schody jest ograniczone. Model Tala Plus łączy w sobie nowoczesny design z praktycznym zastosowaniem, będąc atrakcyjną opcją dla osób poszukujących unikalnych rozwiązań projektowych przy ograniczonej powierzchni przeznaczonej na schody.

Umów się na spotkanie

Pomiar, dojazd, projekt i wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu gratis!

Zamów bezpłatny pomiar lub zadzwoń do naszego specjalisty, który umówi się na spotkanie, doradzi i przedstawi pełną ofertę.

* pomiar nie zobowiązuje do zakupu schodów!

Zamów bezpłatny pomiar

Zadzwoń do doradcy Rintal

Wybierz województwo na mapie, aby uzyskać numer kontaktowy do doradcy.

Zadaj pytanie lub zamów bezpłatny katalog

Jeżeli chcesz zapytać o dany model schodów, szczegółową ofertę lub zamówić bezpłatny katalog wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas! W poniższym formularzu wszystkie pola są wymagane do wysłania zapytania.
Podaj dane kontaktowe:
Treść zapytania*
Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54