Schody Łask - Cała Polska

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Nasza rozległa sieć salonów z ekspozycjami schodów obejmuje również miasto Łask. Naszych schodów można "dotknąć" i zobaczyć przed dokonaniem ich wyboru. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień naszych schodów zajmują się doradcy techniczni, którzy w każdej chwili odpowiedzą na wszelkie pytania.


TAK, jesteśmy w Twojej okolicy!Nasi doradcy techniczni nie tylko dokonają bezpłatnego pomiaru Twoich schodów, ale również bezpłatnie przedstawią optymalne rozwiązania oparte o najnowsze trendy i możliwości technologiczne, w zależności od Twoich potrzeb i wymagań.

Możesz skorzystać z naszych aktualnych promocji. Często oferujemy duże zniżki, rabaty, czy upusty. Bądź na bieżąco i odwiedzaj naszą stronę internetową.

Szeroką ofertę oraz liczne zdjęcia naszych schodów znajdziesz w katalogu naszych produktów. Możesz go obejrzeć, pobrać lub zamówić bezpłatnie z dostawą do Twojego domu.
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54