tel. 531 100 967

Schody Bydgoszcz

 

Bydgoszcz - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal


Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Bydgoszczy mieści się w budynku na rogu ulic Fordońskiej i Fabrycznej (vis a vis marketu Obi), w bardzo bliskiej odległości centrów handlowych Galeria Pomorska, Galeria Batory. Doskonała lokalizacja pozwala na bardzo łatwy dojazd zarówno z centrum Bydgoszczy jak i z pobliskiego Torunia. Do dyspozycji naszych klientów są bezpłatne miejsca parkingowe przed salonem.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Bydgoszczy podajemy obok.

Dane Kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
85-739 Bydgoszcz
ul. Fordońska 135
bydgoszcz@rintal.pl
tel. 606 923 620

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9.oo- 17.oo
sobota: 9.oo-13.oo

Doradca techniczny:
Piotr Dziki
tel. 531 100 967
p.dziki@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54