tel. 607 684 957

Schody Gdańsk

 

Gdańsk Szadółki - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal


Nasz firmowy salon schodów Rintal Polska znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Gdańska, w Centrum Kartuska, położonym przy przy głównych ulicach miasta: Kartuskiej i Łostowickej . W Centrum Kartuska znajdują się ponadto salony firmowe takich marek jak Flugger Farby, Multi Floor, Internorm, Albero, Dom Korkowy oraz wiele innych z branży wykończenia wnętrz i nie tylko. Do dyspozycji klientów pozostaje duży wygodny parking.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Gdańsku podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
80-122 Gdańsk
ul. Kartuska 214
gdansk@rintal.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9.oo - 17.oo
sobota: 10.oo - 14.oo

Doradca techniczny:
Robert Sadza
tel. 607 684 957
r.sadza@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54