Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

tel. 531 100 967

Schody kujawsko-pomorskie

 

Schody Rintal - województwo kujawsko-pomorskie


Schody kujawsko - pomorskie
Nasze produkty dostępne są w salonach firmowych w większości polskich województw, m.in.w województwie kujawsko - pomorskim. Posiadamy w pełni wyposażony firmowy salon sprzedaży w Bydgoszczy, w którym jesteśmy w stanie zaprezentować wszelkie rozwiązania, jakie proponuje nasza firma. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo oraz zobaczyć szeroką ofertę schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, a także balustrad. Jako wiodący producent schodów do wnętrz możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dojechać do nich na bezpłatny pomiar.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży w Bydgoszczy, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Bydgoszczy podajemy obok.

Dane Kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
85-739 Bydgoszcz
ul. Fordońska 135
bydgoszcz@rintal.pl
tel. 606 923 620

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9.oo- 17.oo
sobota: 9.oo-13.oo

Doradca techniczny:
Piotr Dziki
tel. 531 100 967
p.dziki@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54