tel. 607 432 652

Schody Lublin

 

Lublin - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal (NOWA LOKALIZACJA)


Nasz firmowy salon sprzedaży schodów w Lublinie mieści się na parterze Galerii Rusałka przy ulicy Rusałka 17 (róg ulicy Wesołej 9). W okolicznych sklepach znajduje się wszystko co niezbędne do wyposażenia mieszkania lub domu. Znajduje się w nim około 30 salonów renomowanych firm, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Lublinie podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
20-103 Lublin
Galeria Rusałka
ul. Rusałka 17 lok.2
lublin@rintal.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10.oo - 18.oo
sobota: 10.oo - 14.oo

Doradca techniczny:
Norbert Kutnik
tel. 607 432 652
n.kutnik@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54