Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

Oferta i produkty

Schody firmy Rintal łączą w sobie nowoczesność jak również klasyczny wygląd, który podkreśli charakter każdego domu i mieszkania. Szeroki wybór kolorów i wzorów dostępnych w ofercie firmy pozwoli na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Rintal specjalizuje się w produkcji schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, obłożeń schodów betonowych, a także balustrad i poręczy. Funkcjonalność i niekonwencjonalny wygląd to cechy, którymi wyróżniają się wszystkie produkty firmy.

Schody proste i schody zabiegowe

Schody proste i zabiegowe stanowią najszerszą grupę w ofercie firmy Rintal. Reprezentuje ją ponad dwadzieścia modeli tworzonych przez wykwalifikowanych projektantów i wykonawców, przy użyciu najlepszych materiałów i technik. Schody podkreślają charakter pomieszczenia, w którym się znajdują, dlatego Rintal oferuje modele zarówno z drewna, metalu oraz szkła z szeroką gamą dedykowanych balustrad i poręczy.
Sprawdź szczegóły

Schody kręcone i schody spiralne

Oferta schodów kręconych i spiralnych Rintal obejmuje zarówno modele oparte na centralnie ustawionym słupie, jak i projektowane na bazie modeli zabiegowych ułożonych w spiralę lub opisanych na okręgu. Modele kręcone wybierane są najczęściej w celu zaoszczędzenia miejsca w niewielkich pomieszczeniach lub chęci niestandardowego wyposażenia wnętrza. Zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne schody uatrakcyjniać można za pomocą licznych dostępnych balustrad i poręczy.
Sprawdź szczegóły

Schody ze stopniami szklanymi

Schody ze stopniami szklanymi to nowoczesne wersje wybranych modeli schodów prostych i zabiegowych. Wsparte pomiędzy metalowymi elementami konstrukcji stopnie ze szkła sprawiają, że wyposażone w nie schody stają się designerskim, wizualnie lekkim i atrakcyjnym elementem przestrzeni. Stopnie wykonuje się ze szklanych, hartowanych i klejonych warstwowo tafli laminowanych foliami, podpieranych za pomocą mocowań punktowych lub wpuszczanych w metalowe ramki.
Sprawdź szczegóły

Schody ze stopniami metalowymi

Schody ze stopniami metalowymi to idealne rozwiązanie dla minimalistycznych, industrialnych i przestronnych wnętrz. Bardzo nowoczesne, funkcjonalne i bezpieczne modele cieszą się popularnością wśród odważnych i wymagających klientów.
Sprawdź szczegóły

Obłożenia schodów betonowych

Obłożenia schodów betonowych znajdują swoje zastosowanie jako wykończenie prefabrykowanych schodów żelbetowych najczęściej stosowanych przez deweloperów oraz firmy budowlane. Pozwalają klientom na nadanie takim schodom atrakcyjnej postaci, przeobrazić lub odnowić swoje schody, dając im nowy, świeży wygląd. Cechuje je różnorodność materiałów obłożeń począwszy od rodzajów drewna, poprzez sposoby wykończenia i profile, aż do wyboru stosownych poręczy i balustrad.
Sprawdź szczegóły

Balustrady i poręcze

Balustrady i poręcze Rintal cechuje bogactwo wzorów, materiałów i kształtów. Jest to ozdobny i jednocześnie gwarantujący bezpieczeństwo element schodów. Dzięki temu firma oferuje swoim klientom szeroki wybór i możliwość nadania indywidualnego charakteru schodom. Możliwe są różne rodzaje obróbki powierzchni: malowanie proszkowe, chromowanie, polerowanie, szlifowanie, a także łączenie tychże elementów z innymi materiałami, np. drewnem oraz szkłem.
Sprawdź szczegóły

Ścianki ażurowe

Nowość w ofercie Rintal Polska. Ścianki ażurowe to propozycja dla Klientów, którzy cenią sobie zarówno wygodę oraz bezpieczeństwo, jak i oryginalne, architektoniczne rozwiązania. Ścianki ażurowe stanowią nie tylko niekonwencjonalną formę balustrady, ale także wydzielają przestrzeń nie zamykając i nie przyciemniając jej. Podkreślają formę schodów, wprowadzają do wnętrza oryginalny, dekoracyjny charakter.
Sprawdź szczegóły
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54