tel. 601 996 765

Schody świętokrzyskie

 

Schody Rintal - województwo świętokrzyskie


Schody świętokrzyskie
Nasze produkty dostępne są w salonach firmowych w większości polskich województw, m.in.w województwie świętokrzyskim. Posiadamy w pełni wyposażony firmowy salon sprzedaży w Krakowie, w którym jesteśmy w stanie zaprezentować wszelkie rozwiązania, jakie proponuje nasza firma. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo oraz zobaczyć szeroką ofertę schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, a także balustrad. Jako wiodący producent schodów do wnętrz możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dojechać do nich na bezpłatny pomiar.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży w Krakowie, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Krakowie podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Galeria Solvay Park
Firmowy salon sprzedaży Rintal
30-418 Kraków
ul. Zakopiańska 105
krakow@rintal.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10.oo - 18.oo
sobota: 10.oo - 18.oo

Doradca techniczny:
Bartosz Grzesiok
tel. 601 996 765
b.grzesiok@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54