tel. 668 855 514

Schody Szczecin

 

SALON CHWILOWO ZAMKNIĘTY - KONTAKT DO DORADCY 668-855-514
(Najbliższy salon firmowy Rintal znajduje się w Poznaniu ul. Obornicka 229 - Galera wnętrz ARKADA)


Szczecin - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal


Nasz firmowy salon sprzedaży schodów Rintal w Szczecinie znajduje się w centrum meblowym EKO MEBLE przy ulicy Struga 15 na parterze budynku. Bliskie sąsiedztwo salonu samochodowego Toyota oraz sklepów: Castorama, Leroy Merlin i Carrefour pozwala na łatwe zlokalizowanie salonu i bezproblemowe zaparkowanie samochodu na bezpłatnym parkingu.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Szczecinie podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży
70-777 Szczecin
ul. Andrzeja Struga 15
szczecin@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54