Znajdź naszego przedstawiciela w Twoim regionie

Wpisz Twój kod pocztowy*

Lub wybierz województwo:

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

tel. 601 669 434

Schody warmińsko-mazurskie

 

Schody Rintal - województwo warmińsko-mazurskie


Schody warmińsko - mazurskie
Nasze produkty dostępne są w salonach firmowych w większości polskich województw, m.in.w województwie warmińsko - mazurskim. Posiadamy w pełni wyposażony firmowy salon sprzedaży w Olsztynie, w którym jesteśmy w stanie zaprezentować wszelkie rozwiązania, jakie proponuje nasza firma. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo oraz zobaczyć szeroką ofertę schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, a także balustrad. Jako wiodący producent schodów do wnętrz możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dojechać do nich na bezpłatny pomiar.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży w Olsztynie, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmuje się doradca techniczny, który w każdej chwili odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego w Olsztynie podajemy obok.

Dane kontaktowe:


Salon SCHODY DRZWI PODŁOGI
ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn
olsztyn@rintal.pl
tel. 606 113 115

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10.oo - 18.oo
soboty: 10.oo - 14.oo

Doradca techniczny:
Andrzej Krasnodębski
tel. 601 669 434
a.krasnodebski@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54