tel. 601 964 229

Schody Wrocław

 

Wrocław - Firmowy salon sprzedaży schodów Rintal


Nasz firmowy salon sprzedaży schodów we Wrocławiu mieści się na parterze Galerii Wnętrz Domar przy ulicy Braniborskiej 14. Znajduje się w nim kilkadziesiąt salonów renomowanych firm z branży wyposażenia wnętrz, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów. Centrum ponadto oferuje swoim klientom przytulną część barowo-kawiarnianą oraz duży parking. Centrum handlowe jest czynne także w soboty oraz w niedziele.

Obsługa salonu


Codziennie, w godzinach otwarcia, do Państwa dyspozycji pozostaje osoba obsługująca nasz firmowy salon sprzedaży, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z produktami firmy oraz przedstawi szczegółową ofertę. Stroną techniczną oraz opieką nad realizacją zamówień zajmują się doradcy techniczny, którzy w każdej chwili odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszych schodów oraz ich montażu. Z doradcą technicznym umówią się Państwo także na bezpłatny, niezobowiązujący do zakupu pomiar. Bezpośrednie dane kontaktowe obsługi salonu firmowego we Wrocławiu podajemy obok.

Dane Kontaktowe:


Firmowy salon sprzedaży RINTAL
Galeria Wnętrz DOMAR
ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław
wroclaw@rintal.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10.oo - 20.oo
Sobota: 10.oo - 18.oo
Niedziela: 10.oo - 16.oo

Doradcy techniczni:
Robert Nietrzeba
tel. 601 964 229
r.nietrzeba@rintal.pl

Udostępnij:
Infolinia Rintal: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji. Infolinia czynna pon-pt, 9.00 - 15.30 +48 58 532 42 54